Starania o dziecko przy raku kości

Dzień dobry mam na imię Roksana i mam 21 lat, 3 miesiące temu wykryto u mnie raka kości, z partnerem staramy się o dziecko od 2 lat jednak bez skutecznie, czy rak kości może wywołać problemy z zajściem w ciąże?? 2 lata temu miałam torbiel na lewym jajniku 38,5 mm. Dziękuję za odpowiedż, Pozdrawiam.

Nie istnieje choroba "rak kości" - nie wiem o czym Pani pisze! Proszę zadać to pytanie onkologowi , który leczy Panią na raka kości! zż