Jakie badanie mogę jeszcze wykonać i do jakiego lekarza iść?

Mam 32 lata i w zeszłym roku w czerwcu moja partnerka przespała sie z kimś innym ja u siebie w październiku zauważyłem pieczenie i swędzenie penisa poszedłem do wenerologa stwierdził że to opryszczka badanie to potwierdziło lecz do dziś dzień od listopada mama bóle brzucha lekkie i burczenie głównie rano i wieczorem mam biegunkę i czasem raz w ciągu dnia a do tego co noc sny rano wstaje jakby zmęczony lekarz zlecił badania mocz ogólny w porządku posiew w porządku chlamydia nie wykryto wymaz spod napletka w porządku dodam tylko że jestem honorowym dawca krwi ostatnio oddałem w listopadzie i tam wszystkie wyniki wyszły okej a teraz się  wstrzymuje z oddaniem dopóki się wszystko nie wyjaśni proszę o pomoc dziękuję

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Jeżeli lekarz wenerolog zlecił Ci celowe leczenie i ocenił, że doszło do wyleczenia choroby, to przyczyn bólu należy upatrywać gdzie indziej. Być może doszło do nałożenia choroby internistycznej. Posiewy i badania ogólne moczu mówią o stanie układu moczowo-płciowego. W obecnej sytuacji pozostaje diagnostyka chorób układu pokarmowego. Z tego powodu radziłabym udać się do lekarza rodzinnego, który uszczegółowi wywiad i zbada Cię w kierunku chorób internistycznych. Być może niezbędne będzie wykonanie badania USG.
Pozdrawiam.