Jakie ewentualnie zrobić jeszcze badania przy tych dolegliwościach?

Codziennie rano jak się budzę mam zatkana lewa dziurkę nosa, przytkane ucho z szumem, jednocześnie boli mnie lewe oko. Na TK widać torbiel w lewej zatoce (Ok 2 cm) Ujścia zatok drożne, torbiel nie naciskać na nic, nie jest odzebowa. Nie wiem co robić, gdzie szukać pomocy i rozwiązania. Jakie ewentualnie zrobić jeszcze badania. Z góry dziekuje

Uważam, że powinna się Pani skonsultować się z laryngologiem lub chirurgiem szczękowo- twarzowym. Należy rozważyć leczenie chirurgiczne.