Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży po naszym zbliżeniu?

Witam. Kochaliśmy się z moją dziewczyną 2 czerwca a 3 dostała okres . Termin prawidłowy okresu był na 5 czerwca .Cykle mówiła że ma reguralne. Dni płodne chyba wypadają w połowie cyklu ? Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży ?

Dzień dobry,
owulacja występuje zwykle 14 dni przed terminem miesiączki.
Ryzyko w Państwa przypadku jest małe jednak kontakty seksualne bez zabezpieczenia powodują ciążę. Jeżeli nie planują Państwo potomstwa proponuję wizytę u ginekologa i włączenie antykoncepcji.
Pozdrawiam