Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę podczas stosunku przerywanego?

Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże podczas stosunku przerywanego z czym że były to stosunki odbyte jeden po drugim ? Dodam że był to mój pierwszy dzień płodny i trzy miesiące temu urodziłam dziecko. Z góry dziękuje za odp.

Witam,
stosunek przerywany nie jest 100% formą antykoncepcji, może w jego konsekwencji dojść do zapłodnienia.
Jeżeli zaczęła Pani już miesiączkować po porodzie - wystąpiła owulacja - i odbyła Pani stosunek przerywany to istnieje ryzyko ponownej ciąży. Aczkolwiek jest to ryzyko niewielkie.
Może Pani po ok. 10-14 dniach od stosunku wykonać test ciążowy.

pozdrawiam