Jakie jest ryzyko "puszczenia" szwów po abdominoplastyce?

Witam, jestem świeżo po abdominoplastyce wraz z zszyciem mięśni prostych brzucha. Zabieg był wykonany 7 dni temu. Dziś przy podnoszeniu się z łóżka źle się podparłam i próbując wstać bardzo mocno napięłam brzuch w efekcie czego mocno mnie to zabolało, miałam uczucie "pieczenia" mięśni. Czy istnieje możliwość, że coś się w środku stało? Puściły szwy? Mięśnie rozeszły się? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Maja

tak, jest możliwość że szwy się rozeszły. Trzeba iść na konsultację do chirurga. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.