Jakie jest ryzyko ciąży po takim stosunku?

Witam uprawiałem seks z dziewczyną w pierwszy dzień dni płodnych (4 dni przed owulacją) w prezerwatywie i dwa dni przed owulacją również w prezerwatywie lecz po wytrysku założyłem drugą prezerwatywę na penisa chcąc kontynuować stosunek prezerwatywa zsunęła się do połowy ponieważ się ślizgała... Czy mogła zajść w ciążę pomimo że w drugiej prezerwatywie nie doszło do wytrysku i czy odkryta dolna część penisa mogła być "usmarowana" Spermą po pierwszej prezerwatywie z wytryskiem?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 3 tygodnie temu

Dzień dobry,

Było to dość ryzykowane zachowanie,po którym mogłoby dojść do zapłodnienia. Po każdej ejakulacji(wytrysku) jeśli para decyduje się na kolejny stosunek to warto zawsze skorzystać z szybkiego prysznica.

Stosunek według kalendarzyka Pana dziewczyny odbył się w dni płodne,ryzyko ciąży jest duże. Proszę pomyśleć o antykoncepcji awaryjnej.

Zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska