Jakie jest zagrożenie dla ciąży, jeśli wykonałam zabvieg hifu lipo na nogi z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych?

Chcialam sie zapytac,czy istnieje jakies zagrozenie dla plodu jak,nie majac swiadomosci ze jestem w ciazy,wykonalam w 3 tygodniu ciazy zabieg hifu lipo,na nogi z wyjorzystaniem fal ultradzwiekowych?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Raczej nie zaszkodziła Pani dziecku ale na czas ciąży najlepiej będzie jeśli wstrzyma się Pani z tymi zabiegami.