Jakie zabiegi kosmetyczne można wykonywać po zabiegu HIFU?

Dzień dobry::)Miesiąc temu miałam zabieg toksyny botulinowej na lwią zmarszczkę,kurze łapki oraz zmarszczki palacza.Chciałabym zrobić zabieg HIFU jaki musi być odstęp czasu po ostrzyknięciu?Jakie zabiegi u kosmetyczki można robić po Hifu i w jakim czasie po zabiegu?

pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Dzień dobry, po zabiegu Hifu najlepiej odczekać 3 miesiące od wykonania zabiegu, a po tym czasie można wykonać wszelkie zabiegi dobrane do rodzaju i potrzeb Pani skóry.

Pozdrawiam