Jakie kosmetyki do włosów farbowanych?

Witam. Moja mama będzie miec niedługo 55-letnie urodziny i zastanawiam się jakie jej kupic kosmetyki do włosów farbowanych.Czyli jaki szampon, mgiełki itp. Dziękuję

Aleksander Ropielewski

Ważne, aby środki do pielęgnacji jakie Pani kupi nie uczulały Mamy (proszę się dowiedzieć czy nie miała alergii na kosmetyki konkretnego producenta). Wybór jest bardzo szeroki, a wszystkie produkty dostępne na rynku zostały przebadana przed ich dopuszczeniem do sprzedaży, dlatego jedynymi kryteriami są Pani zasobność portfela i preferencje Mamy. Konkretnego produktu nie mogę polecić.