Jakie leczenie po ponownym przemieszczeniu kości po złamaniu V kość śródręcza?

Dzień dobry, piszę z następującą sprawą, złamałem sobie V kość śródręcza. Byłem na pogotowiu, kość została nastawiona i został założony gips. Po 10 dniach okazało sie na zdjęciu kontrolnym, że kość z powrotem się przemieściła.. Nie wiem co teraz robić, jeden ortopeda mówi, że on by to zostawił, a u drugiego dowiedziałem się że raczej zabieg.. Jeśli to zostawie, obawiam się problemów ruchomości oraz bólu :( Zdjęcia: https://www.dropbox.com/sh/1lpn9l2htco0i4b/AADRvYqhfyS8SNpkB7SCuSqha?dl=0

trzeba operować chyba że nie będzie przeszkadzać zniekształcenie ręki i odkrywanie palca małego