Złamanie podłogowe V kości śródręcza =

Witam, 22 grudnia miałem złamanie podłogowe V kości śródręcza. 23 grudnia nastawiono mi rękę i założono gips. Po 3 tygodnia udałem się na zdjęcie kontrolne. (opis:odłam dystalny ustawiony w przybliżeniu do osi anatomicznej,szczelina złamania widoczna częściowo wypełniona kostniną) 23 stycznia ortopeda ściągnął mi gips i od razu dał skierowanie do szpitala, bo ze zdjęcia wyszło że mam zanik w obrębie głowy V kości. W szpitalu stwierdzili że to za wcześnie na operacje. Nie wiem co mam dalej robić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym jednak zastosować sie do rad lekarzy którzy kwalifikują do zabiegu oraz na udanie sie na ponowna wizyte do lekarza prowadzącego. Pozdrawiam