Jakie leki istnieją na zwyrodnienie stawów?

Witam mam zwyrodnienie stawów wiem że jest kwas hialuronowy w zastrzyków proszę podać mi nazwę tych leków

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Preparaty w postaci iniekcji zawierające kwas hialuronowy to np. Flexus Fluid, GO-ON, Hyalone, Hialux, Jonexa, Synocrom, Orthovisc i wiele innych. O tym, czy kwas hialuronowy może być u Pana zastosowany proszę porozmawiać ze specjalistą ortopedą. Proszę nie stosować tego typu preparatów bez konsultacji ze specjalistą!