Jakie leki uspokajające można zażyć w ciąży?

Witam jestem w 14 tygodniu ciazy .Czeka mnie ciezki okres , pogrzeb bardzo bliskiej osoby, Chciałąbym wziac lekiuspokajajace . co moge zazyc???

Renata GrzechociĹska

Proszę udać się do ginekologa, który dobierze ewentualny preparat aczkolwiek może być to trudne, gdyż nie preparaty o takim działaniu pozostają niebezpieczne dla rozwijającego się płodu.