Jakie leki zastosować na zapalenie spojówek u osoby z nadwrażliwością na krople?

Posiadam nadwrażliwość na leki na wpuszczeniu kropel do worka spojówkowego, które pojawiło się po zastosowaniu kropli na zapalenie spojówek. Lekarz okulista nie wykrył nic i nie pomógł mi. Proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Jakie to były krople? Powinny po prostu zostać przepisane inne leki. Czy są teraz jeszcze jakieś dolegliwości?
Pozdrawiam