Jakie mogą być przyczyny kłucia w klatce piersiowej?

Witam, prosze o interpretacje badań MCV 99, MPV 9,00 , Kreatynina 0,8 oraz EGFR .=60 ml/min/1,73m, TSH 0,089. Badania robione były ponieważ miewam częste klucia w klatce piersiowe, oraz się mocno pocę. Jestem pod stałą kontrolą endokrynologa. Od 5 miesięcy zaczęłam stosować również plastry EVRa.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami