Jakie powinnam zrobić badania na choroby zakaźne?

Witam.

Jjakie powinnam zrobić badania na choroby weneryczne, a pytam dlatego że mój facet, obecnie były sypiał z moją koleżanką przez 2 miesiące. Ona robi to często, bez zabezpieczenia z różnymi mężczyznami za pieniądze wiec jest możliwość, że jest czymś zarażona.

Żadnych niepokojących objawów nie zauważyłam, poza bólami podbrzusza i lekkimi skurczami których nigdy nie miałam. Myślałam żeby zrobić badanie na chlamydię bo na internecie wyczytałam, że one mogą przechodzić bezobjawowo i na hiv. Proszę o radę.

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Jeżeli masz uzasadnione podejrzenia co do możliwości zakażenia chorobami wenerycznymi, zalecam w pierwszej kolejności kontakt z Twoim ginekologiem. Ponadto powinnaś udać się do poradni wenerologicznej.
Pozdrawiam.