Jak leczyć swędzenie i ból pochwy po stosunku?

Witam, mam 18 lat i problem na tle ginekologicznym. Jakiś czas temu miałam opryszczkę na pochwie. Brałam antybiotyk i smarowałam maścią, opryszczka została wyleczona. Niestety kiedy tylko zbliżymy się do siebie ze swoim chłopakiem moja pochwa jest cała obolała odczuwam pieczenie bądź swędzenie w dodatku powstają małe ranki w obrębie pochwy. Przez co nie mam ochoty na współżycie. Czy powinnam udać się do ginekologa? Czy może są jakieś leki na to?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u ginekologa i zapewne leczenie , leczenie zarówno i
U Pani jaki u partnera