Jak można wyleczyć grzybicę pochwy?

Mam 14 lat. Jakiś czas temu zauważyłam, że z moją pochwą jest coś nie tak. Szukałam w internecie i z tego co przeczytałam jest to grzybica pochwy. Wstydzę się iść do ginekologa. Objawy: Swędzenie pochwy, takie jakby krostki i wydzielina o nieprzyjemnym zapachu. Dostałam maść, którą smarowałam sobie pochwę, swędzenie i krostki zniknęły, wtedy przestałam smarować maścią, lecz wydzielina została (w mniejszej ilości ale nadal jest). Nie wiem co mam robić, a chyba nie odważę się pójść do ginekologa. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie.

Niestety nie ma możliwości zalecenia leczenia bez postawienia rozpoznania na podstawie objawów i badania lekarskiego.
Konieczna jest wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam.