Jakie preparaty na wypadanie włosów?

witam.prosze o porade. czesto przy czesaniu lub myciu wypadaja mi włosy.mam juz w paru miejscach ze ich nie mam co moge zaczac uzywac jakiego szamponu lub moze tabletek..

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza dermatologa, pobadaniu bedzie mozna okreslic odpowiedenie dalsze postępwoanie.

Witam. Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów często wiąże się z anemią lub niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, bogatą dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania. Warto udać się na konsultację do trychologa ,dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.