Jakie są skuteczne metody leczenia kilkudziesięciu znamion o nieregularnym kształcie i ciemnej barwie w różnych częściach ciała?

Jakie są skuteczne metody leczenia kilkudziesięciu znamion o nieregularnym kształcie i ciemnej barwie w różnych częściach ciała? Czy przyczyną choroby może być długotrwała depresja, negatywne nastawienie lub nocebo? Ile trwa całkowite wyleczenie w przypadkach bez przerzutów i z przerzutami? Jakie są naturalne metody na powstrzymanie lub zahamowanie postępu choroby i przerzutów? Czy takie leczenie jest płatne, jeżeli osoba nie jest ubezpieczona? Proszę o szczegółowe informacje. Dziękuję.

To nie jest choroba i nie wymaga leczenia.
Posiadanie znamion jest normą, przeciętny Polak ma ich ok. 40.
Jedynym sensownym działaniem jest profilaktyczne badanie znamion dermoskopem co pół roku.