Jakie są skutki nie usunięcia wyrośli kostno chrzęstnej u dziecka 3-letniego?

nasz 3-letni synek ma wyrośl kostno chrzęstną na kości ramienia wymiary ok 22x5mm,czy nie jest on za mały na jej usunięcie? jakie mogą być skutki jej nie usunięcia?

Witam , nie zajmuję się przepowiadaniem przyszłości i nie potrafię przepowiedzieć co stanie się , jeśli zmiana nie zostanie usunięta!!! Proponuję słuchać zaleceń specjalistów!!! z.żurawski