Jakie są sposoby na zakola?

Witam mam zakola odkąd pamiętam. Chciałabym się ich pozbyć ponieważ źle się z nimi czuje. Mam obecnie 23 lata do jakiego specjalisty najlepiej powinnam się udać żeby mi pomógł i jakie znacie domowe sposoby na nie. Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, obserwując pierwsze objawy łysienia warto udać się do specjalisty, który pomoże w ustaleniu przyczyny problemu. Wówczas zostanie zaproponowana odpowiednia dla Pani problemu terapia stymulująca wzrost nowych włosów. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.