Jakie są szanse na powrót do zdrowia po obrzęku mózgu?

witam zwracam sie z takim pytaniem moja dziewczyna jest po nieudanej probie samobojczej probowala sie powiesic niewiadomo ile wisiala byla 3 dni w spiaczce farmakologicznej od wczoraj odstawili jej leki nie ma goraczki nawet dzisiaj otworzyla na chwile do mnie oczka jak zaczelem do niej mowic to momentalnie zwroslo jej cisnienie i puls poleciala jej lezka z oka.lekaze mowia ze ma obrzek mozgu i niepokoi ich ze wystawia jezyk kaza nam sie uzbroic w cierpliwosc i czekac .czy jest jakas szansa zeby z tego wyszla .z gory dziekuje za kazda odpowiedz i pozdrawiam

Wszystko zależy od stopnia uszkodzenia mózgu, odchyleń w badaniu neurologicznym, wyniku badania KT głowy i MR głowy. Określenie rokowania co do powrotu pełnych funkcji neurologicznych możliwe jest po dłuższym okresie obserwacji. Teoretycznie powrót do zdrowia po przebytym obrzęku mózgu jest możliwy.