Jakie są wczesne objawy raka żołądka?

Mam pytanie mam 27lat jak poznać raka żołądka bo wydaje mi się ze go mam ciągle się boje boli żołądek przy dotyku nie codzienne ale boli fakt apetyt mam dobry ale po bolewa

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.