Jakie są zalecenia po tym złamaniu?

Jak powinna wyglądać rehabilitacja oraz jakich zaleceń pacjent powinien przestrzegać (podnoszenie jakich ciężarów, jak duża aktywność w ciągu dnia itp) po operacji złożonego, wieloodłamowego złamania panewki prawego stawu biodrowego( centralne zwichnięcie) z tylnym podwichnieciem głowy kości udowej, drobnym odłamem wewnątrzstawowym i dużym przemieszczeniem oderwanych odłamów brzegu panewki ku tyłowi i ku gorze. Pacjent został posadzony 5 dni po operacji w jeden dzień i na drugi wypisany bez zaleceń.

postępowanie prawidłowe, zaleca się chodzenie z kulami bez obciążenia operowanej nogi, bez dźwigania , zwykle 2 miesiące