Jakie szampony utrzymują czystość włosów na dłużej

Czy są szampony utrzymujące czystość włosów na dłużej niż inne? Jeśli tak, jak się nazywają?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jest to bardzo indywidualna kwestia. Spośród dostępnych na rynku produktów, trzeba wybrać któryś, który będzie współgrał z Pani/Pana typem włosów i skóry owłosionej głowy najlepiej.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Szampony dedykowane włosom przetłuszczającym się utrzymują świeżość włosów nieco dłużej niż inne.