Wrastanie włosów po zastosowaniu depilatora

Kilka miesięcy temu użyłam depilatora na łydkach i od tego czasu włosy wrastają, mimo że od tego czasu golę je maszynką. Wcześniej włosy mi nigdy nie wrastały. Czy istnieje szansa na to że przestaną całkowicie wrastać, jeśli przez jakiś czas będę robić peelingi i nawilżać skórę? Mam jasne włosy wiec laser odpada, a po kremach do depilacji mam bardzo podrażnioną skórę. Proszę o pomoc

Dzień dobry,

Obecnie na rynku dostępne są lasery dedykowane również jaśniejszym włosom. Warto udać się na konsultację do kosmetologa, który po obejrzeniu problematycznych dla Pani partii będzie w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Pozdrawiam