Jakie wykonać badania w kierunku zespołu Polanda?

Witam, jestem 23letnią matką. Od lat zmagam sie z asymetrią piersi, przez to czuję się gorsza, wstydzę sie wychodzic z domu. Od 10 lat nie bylam na basenie. Roznica miedzy jedna piersia a druga to jakies 3 rozmiary, dodam ze wieksza jest obwisla z dwukrotnie wiekszym sutkiem. Jak sprawdzic czy to zespol Polanda? Co dalej robic? Nie stac mnie na operacje. Blagam pomocy :-(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje przede wszystkim udac Się do lekarza ginekologa endokrynologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i Ew zdecydować o możliwych działaniach terapeutycznych