Jakie wykonać dodatkowe badania po zdiagnozowaniu trądziku różowatego?

Witam, niedawno stwierdzono u mnie trądzik różowaty. Leczę się od niedawna i wiem, że jest to choroba przewlekła i niewiele można zrobić. Niepokoi mnie jednak, że wystąpiła u mnie dosyć wcześnie, bo nie skończyłam jeszcze 22 lat. Wiem też, że choroba ta może mieć różne podłoża, między innymi genetyczne. W rodzinie jednak nie było przypadków występowania takich dolegliwości skórnych. Jakie dodatkowe badania mogę wykonać, by poszukać innych przyczyn (jeśli takie występują).

Lek. Tomasz Budlewski

Jaki jest czas leczenia? Jak ona działa? Jakieś działania niepożądane? Przy braku efektu leczenia rozszerzyłbym Diagnostyka obecnie proponuję kierować się zaleceniami lekarza badającego