Jakie zabiegi ortopedyczne będą konieczne?

Mam pytanie czy przy tak rozwalonych kolanach będzie tylko artoskopia czy jakiś implant. Artoskopi mam jutro. Łąkotka przysrodkowa stan po przebytym, masywnym uszkodzeniu z rozległą fragmentacją i ubytkiem masy rogu tylnego. W tronie pęknięcie radialne od strony brzegu wolnego. Zachowany róg przedni o jednolitym sygnale. Cechy rozległej umiarkowanej chondropatii w przedziale przysrodkowa kolana z cechami chondromalacji drugiego stopnia. Sygnał i trakcja struktur aparatu eięzadłowego kolana zachowane. Ustawienie rzeki prawidłowe. Staw rzepkowo udowy w normie. Staw bez wysięku. Sygnał struktur kostnych objętych zakresem badania prawidłowy.

Lek. Michał Lenard

Dalsze postępowanie będzie zależało od wyników artroskopii, zdecyduje o nim Pański lekarz prowadzący. Pozdrawiam!