Jakie zabiegi ortopedyczne najlepiej wybrać?

Witam, w lutym br. planuję kilkudniowy pobyt w górskim uzdrowisku. Mogę pojechać jedynie na 5 dni (4 „zabiegowe”) i chciałabym jak najlepiej wykorzystać ten czas (oczekuje obecnie na wyznaczenie terminu na 3-tygodniowy pobyt NFZ). Jadę od niedzieli do piątku, w związku z czym mogę nie mieć możliwości konsultacji z lekarzem uzdrowiskowym. Moje problemy to: dyskopatia kręgosłupa i dyskretny kręgozmyk, chrondromalacja II stopnia , boczne przyparcie rzepki i zmiany przeciążeniowe w kolanie lewym oraz częte bóle napięciowe mięśni (prawdopodobnie od kręgosłupa). Chciałabym poprosić o sugestie, na jakie zabiegi powinnam się w celu poprawy stanu zdrowia zdecydować w ramach pobytu - mam ich do dyspozycji 10.

Za krótki okres aby uzyskać istotną poprawę. Fizjoterapeuta, który Panią zdiagnozuje powinien dobrać zabiegi. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki