Jakiego kremu używać podczas kuracji nawilżającej?

Witam! Po doustnej kuracji izotretinoiną 7 lat temu, skóra zaczęła się przetłuszczać, powstały zaskórniki, w związku z tym od dwóch tygodni stosuję izotretinoinę w żelu. Chciałbym zadać w związku z tym 2 pytania: 1. Jakiego kremu używać podczas kuracji? Nawilżającego? Lipidowego? Czy nie ma to znaczenia? 2. Chciałbym zastosować dodatkowo kurację maską Retix C. Czy mogę to zrobić? Jeśli tak to na ile dni przed i po należałoby odstawić izotretinoinę? Będe bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Polecam zastosować krem Obagi hydrate nawilży, delikatnie natłuści skórę oraz złagodzi objawy pieczenia, nadwrażliwej skóry lub sensibio z bioderma.