Jakiej skuteczności mogę oczekiwać po Escapelle zażytej w drugiej dobie?

Jakiej skuteczności mogę oczekiwać po escapelle zażytej w drugiej dobie (42 godzina)? Lekarz zapewniał mnie, że to idealny moment, i że widoczny jest już w jajniku pęcherzyk. Uspakajał, że tych tabletek przepisuje dużo, a tylko 2 jego pacjentki zostały po zażyciu mamami. Mimo to jestem w silnym stresie. Obecnie mija pierwsza doba od przyjacię przeze mnie tabletki, czuje się normalnie, chociaż na internecie czytałam o ogromie dolegliwości kobiet po escapelle.

Aleksander Ropielewski

Nie dysponuje wartościami liczbowymi, ale skuteczność jest bliska 100%. Zażyłą Pani tabletkę w odpowiednim momencie dlatego nie ma powodu do obaw o niechcianą ciążę.

Niestety, wbrew zaleceniom producenta (do 48h), im później przyjmie się tabletkę Escapelle tym skuteczność spada do zera. I co to znaczy, że w jajniku widoczny jest pęcherzyk, skoro za pomocą tejże tabletki mamy zablokować wzrost pęcherzyka dominującego i ewentualną owulację. Pozdrawiam