Jaka jest skuteczność tabletki Escapelle zażytej w dni płodne?

Witam.Bardzo prosze o odpowiedz.Jaka jest procentowa skutecznosc tabletki Escapelle zazytej w dni plodne ,13 h po niebezpiecznym stosunku. Dodam ze nie mialam zadnych dzialan niepozadanych a juz monely 4dni od zarzycia. Martwie sie bardzo.nie moge spac po nocach.mam 24lata

Lek. Marta Gryszkiewicz

Producent nie podaje szczegółowych danych procentowych. Jednakże zażyta tak wcześnie tabletka z dużym prawdopodobieństwem zapobiegnie ciąży (o ile w ogóle doszło do zapłodnienia).