Jasnobrązowa miesiączka i nieregularne okresy

witam, miesiaczki mam dosc regularne zdarzaja sie opoznienia ale teraz ta dostałam tak samo jak tamta poprzzedniego miesiaca tyle ze teraz moja miesiaczka ma kolor jasnego brazu i czasem znajda sie punkciki krwi. uzywam tamponow ale teraz juz podpasek bo sie wystraszylam bo nie wiem dlaczego mam juz 3 dzien miesiaczki a ona tak jakby jej nie było jest strasznie jasna i nie wydostaje sie na zewnatrz bo teraz nosze podpaski juz co to moze byc czy to moze byc ciaza?;(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.