Ból brzucha i przezroczyste upławy po urodzeniu dziecka

Witam. Ponad 3 miesiace temu urodzilam 2 dziecko, miesiaczka wystapila dosc szybko. W styczniu miesiaczke mialam 2 razy 03.01 i 20.01 bylam u lekarza i mowil ze tak moze byc po porodzie. Dzis juz jest 30 dzien cylku i nie mam miesiaczki w ciazy nie jestem bo 3 testy ciazowe wyszly negatywne.Dodam ze podbolewa mnie brzuch i mam przezroczyste uplawy. Co to moze byc. pozrdawiam i prosze o pomoc

Witam serdecznie. Sugerowałabym kontrolę ginekologiczną gdyż opisywane objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych.