Brak okresu i przezroczysta wydzielina z pochwy po urodzeniu dziecka

Witam po urodzeniu dziecka nie mam okresu mimo iz dziecko coraz zadziej przystawiam do piersi . Ostatnio odczuwam bole w podbrzuszu i zauwazylam przezroczysta wydzieline na bieliźnie . Zrobilam dwa testy ciazowe które byly negatywne . Bylam u ginekologa ktory zauwazyl widoczny pecherzyk lecz nie mogl w 100 % potwierdzic czy to ciaza czy zbliżająca sie miesiaczka . Prosze o pomoc

Skoro test ciązowy jest ujemny to ciązy nie ma. Prosze spokojnie poczekać i na przyszłośc pomyślec o antykoncepcji