Jasnobrązowe plamienia w 12. tygodniu ciąży

Jestem w 12 tc. Rano, pojawiło się u mnie jasno-brązowe plamienie. Jednorazowe. I do wieczora nic poza tym. Czy to jest powód do strachu? Czy powinnam kontaktować sie z lekarzem mimo ze juz minęło i wszystko jest dobrze ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza ginekologa.