Jasnoróżowe plamienie a samoistne poronienie

W 32 dniu cyklu(16.09) dostałam jasnoróżowego plamienia 17.09czulam się inaczej i to dziwne plamienie zamiast okresu. Zrobiłam betahcg wynik 8,3-małe ale wynik pozytywny a no więc zapisałam się do ginekologa dnia18.09gdzie takze zrobilam betahcg które zmalało do 5. w tym samym dniu wizyta u ginekologa który stwierdził samoistne poronienie wynik Usg:trzon macicy gładki dl48mm,AP36mm endom:1,9mm JP:23x23mm JL:24x19mm,plamienie ustało. Proszę o pomoc.

Ale o jaką Pani pomoc chodzi? Prowadzeniem Pani powinien zająć się ginekolog, który Panią badał. On wytłumaczy dalszy sposób postępowania, który głównie będzie uzależniony od tego czy stara się Pani zajść w ciążę.