Jasny odblask na oku u 5-letniego syna a możliwość siatkówczaka

Witam, mój syn ma 5 lat. Od mają zeszłego roku nosi okularki i jest pod opieką okulisty. Dziś podczas robienia mu zdjęcia zauważyłam jasny odblask na oku. Odblask nie jest widoczny na każdym zdjęciu! Syn ma zeza na tym oku. Dlatego właśnie trafiliśmy do okulisty! Syn ma duża wadę wzroku! Czy to może być objaw siatkowczaka? A okulista wcześniej go nie wykrył?

Witam.chodzicie do lekarza. Uważam że lekarz badał. Wiek dziecka jest za stary no ale zawsze należy zbadać. Czyli idziecie państwo do swojego okulisty I pytacie. Pozdrawiam serdecznie