Jednoczasowe stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Zoely i Depralin

Witam.Od kilku miesięcy biore tabletki antykoncepcyjne Zoely i od jakiegoś czasu wróciła mi depresja bylam u psychiatry i lekarz przepisal mi tabletki Depralin. Moje pytanie brzmi czy moge jednoczesnie brac tabletki Zoely i Depralin? Niestety zapomniałam powiedziec lekarzowi o tym ze biore tabletki Zoely i teraz mam dylemat czy moge łączyć te tabletki razem.Bardzo prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje

Witam,

leki antykoncepcyjne mogą powodować obniżenie nastroju. Zachęcam by skontaktowała się Pani z lekarzem ginekologiem i powiedziała mu o swoich objawach.

Pozdrawiam
Ewa Czernik