Jednorazowe plamienia a starania o dziecko

29.10 miałam dostać okres ale mam nie regularny też staram się o dzidzie a wiec 31.10 podczas toalety miałam na papierze trochę krwi pomyślałam spóźniony okres włożyłam podpaskę ale do 1.11 wieczora była czysta wieczorem zauważyłam nie wielką ilość krwi wiec znów włożyłam czystą podpaskę i do 2.11 rana znów czysta przed południem miałam parę kropelek krwi a potem zaczęły się plamienia brązowawe do wieczora a dziś już całkiem czysto jest czy to normalne ?mam usg 4 podejrzenie mieśniaka

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, plamienia te prawdopodobnie nie są związane z krwawieniem miesięcznym. Może to być problem z mięśniakami, szczególnie jak są umiejscowione podsurowicówkowo. Natomiast w celu ustalenia dokładnej diagnozy proszę o konsultację z ginekologiem. Pozdrawiam