Nieregularne miesiączkowanie a Luteina

Witam A więc 29.09.14 miałam okres trwał 3dni po luteinie teraz 29 powinnam dostać znów ale że mam nieregularny wiec rożnie bywa tylko 1.11 dostałam wieczorem krwawienia zmieniła podpaskę bo myślałam że to opóźniony okres lecz do rana była czysta rano miałam parę kropelek krwi znów zmieniłam podpaskę i do teraz mam brązowe plamienia bak skrzepów też nie mam bólu krzyża jak zawsze przy okresie co był nie do zniesienia dodam że staramy się z partnerem o dziecko a termin do gin mam 19 proszę o odp

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, z Pani opisu wynika, że mogło to być plamienie nie wynikające z cyklu miesięcznego. Zalecałbym ewentualną wizytę u lekarza ginekologa w celu określenia dnia/fazy cyklu w której obecnie się Pani znajduje. Pozdrawiam