Jednorodne endometrium i prawidłowe obustronnie przydatki

Prosze o wyjaśnienie wyników badań usg w przypadku poronienia zatrzymanego -6mm jednorodne enometrium i prawiłdowe obustronnie przydatki . Ciekawi mnie co to są te przydatki i jaka różnica była by mm w przypadku gdy nie było by poronienia , dziękuje z góry

Witaj.
Opis USG jest niezwykle lakoniczny.
Jeśli można cokolwiek z niego wywnioskować to, że w jamie macicy nie ma resztek po poronieniu i w rzucie przydatków (jajniki, jajowody) nie ma zmian patologicznych (np. guzy).
Pozdrawiam.