Jednostajny szum w uchu

Witam,dokucza mi jednostajny szum w lewym uchu, zaczęło się wszystko od bólu ucha i wzięciu antybiotyku o nazwie Macromax.Byłam tez 5 dni w szpitalu/otrzymalam antybiotyk -augmentin 3x dz i i kroplówki 2 x dz...obecnie biorę Betaserc 2x dz i....nie ma poprawy, proszę pomóżcie co dalej robić? Betaserc biore prawie m-c, wiem ze sie go bierze dlugo ale juz nie wytrzymuje ze jest gluchota ucha i ten szum!!!!!!Dziekuje z gory

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do laryngologa lub neurologa. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej radzić.