Jeśli nie prosaki, to co może być?

Chciałem sprecyzować swoje poprzednie pytanie http://portal.abczdrowie.pl/pytania/czy-prosaki-na-jadrach-i-tradzik-moga-miec-ze-soba-cos-wspolnego. Nie miałem jeszcze stosunku z kobietą (tylko i wyłącznie masturbacja). Na lewym jądrze mam coś takiego http://img693.imageshack.us/img693/7798/51287370.jpg (zdjęcie nie moje), jak tu na penisie (zresztą na penisie też mam). Niepokoi mnie ta różnica między lewym a prawym jądrem. Kiedyś nie utrzymywałem takiej higieny jak dziś. Kiedyś też, jak byłem mały, pamiętam, że użyłem na nich jakiegoś antyperspirantu (strasznie piekło), właśnie gdzieś tak w miejscu występowania tych mniejszych krostek). Wiem, że najlepiej było by się udać do lekarza, ale się wstydzę i prosiłbym, żeby ktoś poradził mi, co to może być (jeśli to jednak nie prosaki). Dodam że nic mnie nie boli, nie piecze, nie swędzi. Proszę o odpowiedź

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Na załączonym zdjęciu widoczne są zmiany fizjologiczne związane z przerośniętymi gruczołami - nie wymagają leczenia.Jeżeli wystepują  u Pana inne zmiany niestety konieczna jest wizyta u lekarza i ewentualne leczenie.
Pozdrawiam.