Jestem w 9 tygodniu ciąży, lekarz stwierdził brak echa płodu: co to oznacza?

Bardzo się boję - mam 37 lat i jutro idę do szpitala. Boję się, że lekarz stwierdzi, że trzeba łyżeczkować. Bardzo pragnę tego dziecka - jest to moja trzecia ciąża, mam dwie córki i obie ciąże przechodziłam prawidłowo. Proszę o odpowiedź, czy to już koniec mojej ciąży, czy jest jeszcze możliwe, że wszystko będzie dobrze?

Witam serdecznie,
W badniu usg echo zarodka powinno się pojawić najpóźniej w 6 tygodniu ciąży. Jeżeli nie pojawiło się do 9 tygodnia ciąży, nie można liczyć na jej prawidłowy rozwój. Najprawdopodobniej konieczny będzie zabieg.
Pozdrawiam