Kał ze śluzem, nudności i stan podgorączkowy u 7-latki

Witam, mojarra corka ma 7 lat. Od czterech dni wydala kal ze sluzem poczatkowo byl on bialy na powierzchni kupy w tej chwili wymieszany z grudkami galaretki.Ma kurczowe bole brzucha zmniejszajace sie po defekacji.Temperatura do 37.4.ma tez nudnosci.Je normalnie w ostatnich 8 miesiacach przybrala 3kg.Brak dolegliwosci w nocy. Od okolo 4 tygodni zmienil sie rytm wyproznien oddawala stolec po kawalku ale nie zmieniony. Czy jest powod do niepokoju? Z gory dziekuje za odpowiedz.Magda J.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Wskazana jest wizyta u lekarza pediatry.