Kamica trzustkowa i wynik badania krwi

Mam 30lat. Od roku choruję na kamicę trzustki spowodowaną mutacją SPINK1. Czy są podstawy do stwierdzenia hiperkalcemii? Uzyskałem następujące wyniki: ALT 44 U/L Sód 141 mM/l Potas w surowicy 5.6mM/l Wapń całkowity w surowicy 10,2mg/dl AST 35U/L PTH 20.1pg/ml Fosfor nieograniczony w surowicy 3,52mg/dl Ponadto mam obniżone są m.in.: MCV 79.7fl MCH 26.8pg Limfocyty 1,99tys/ul RDW-SD 35,7ft i podwyższone: Monocyty 9.4% Z góry dziękuję za interpretację i wszelką pomoc.

Ca jest takie graniczne. Rózne labolatoria troche inaczej ta granicę stawieją. Sugeruje powtórzeniebsamego Ca w surowicy.

Lek. Krzysztof MajdyĹo

Szanowny Panie -
Momo,iż zajmuję się chorobami trzustki, nie umiem odpwowiezieć na Pana pytanie - bardzo przepraszam, Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg